Archiv článků ‘Závody’

Ondra to znovu dokázal!

Středa, Říjen 4th, 2017

Obrovská gratulace a že nevíte co dokázal? Koukněte na video:

Roudnický trojboj

Pátek, Prosinec 2nd, 2016

Odjezd autobusu v 7:00 z autobusového nádraží v BRANDÝSE.

S sebou si přibalit oblečení jak do haly, tak na přespolní běh.

Závodníci, kteří pojedou:

Bezkočka Šimon
Burešová Markéta
Buzalka Vlado
Doležel Daniel
Dřevo Tomáš
Dvořák Tadeáš
Herman Šimon
Košková Karolína
Kotek Vladan
Krejza Marek
Mikeš Jakub
Neubergová Petra
Novotný Tobiáš
Pecha Jan
Pekař David
Picek Matěj
Schober Antonín
Syrůček Jakub
Špelina Jiří
Vošahlík Marek
Vošahlíková Barbora
Vrba František
Zajíčková Tereza
Svatoš Vojtěch

Souhrnné informace k zimní přípravě ŽACTVA

Čtvrtek, Říjen 13th, 2016

Tréninky

  • Pondělí ( 17.00-18.30) – Tělocvična
  • Úterý (16.00-18.00) Trenažery pro ročníky 2003,2004
  • Středa (17.00-18.30) Tělocvična
  • Čtvrtek (18.00-19.00) Bazén
  • Pátek (16.00-17.00) Běh (loděnice)

Tělocvičnu začínáme pondělkem 17.10.2016 a bazén od 3.11.2016

Tělocvična: Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem, Královická 668, 250 01 Brandýs n/L

mapa-telocvicna

Veslařské trenažery: Krajířské náměstí , Brandýs nad Labem

map-trenazeryBazén: Sportcentrum – Brandýs nad Labem, Kostelecká 1776, 250 01 Brandýs nad Labem

map-bazen

TERMÍNOVKA PRO ZIMU 2016-2017 – ŽACTVO

Lounský triatlon 19. 11. 2016 – všechny kategorie

Omluvenky akceptujeme do 6.11.2016

Roudnický trojboj 3. 12. 2016 – r.2003 a mladší

Omluvenky akceptujeme do 20.11.2016

Štětský čtyřboj 21. 1. 2017 – r. 2003 a mladší

Omluvenky akceptujeme do 7.1.2017

Ke konkrétním závodům budou bližší informace upřesněny. Jedná se o halové závody.

Výsledky Polabského poháru

Pondělí, Září 12th, 2016

Věříme, že jste si letošní „Polabák“ užili tak jako my a budeme se těšit příští rok na viděnou!

Výsledky Polabského poháru 2016

Triatlon Louny 21.11.2015

Pondělí, Listopad 16th, 2015

Souhnné informace pro Lounský triatlon:

  • Doprava: autobusem
  • Sraz: v 7.00 na autobusovém nádraží v Brandýse (,,U mašinky,,)
  • Návrat: mezi 17.00-17.30 opět na nádraží v Brandýse
  • Přibalit do batůžku: pití, svačinu na celý den, dres (oblečení na závod), sálová obuv
  • Odkaz na stránky závodu: http://www.vko.cz/VHT/

Primátorky 2015

Pondělí, Červen 8th, 2015

Tento víkend proběhl na Vltavě pod Vyšehradem tradiční závod osmiveslic Primátorky.

Naši veslaři si tento prestižní závod nemohli nechat ujít a v silné konkurenci se určitě neztratili.

  • V závodě Gigových osem brandýští muži obsadili skvělé 4. místo
  • Dorostenci se probojovali do finále A a obsadili také 4. místo
  • Aktuálně za Brno jezdící Jan Lapáček s osmou mužů skončil na vynikajícím 2. místě za favorizovanou posádkou „Ačkové“ Dukly Praha.

Evropské hry olympijských nadějí i s účastí KV Kondor

Sobota, Červen 6th, 2015

05.06.2015 proběhly v Maďarsku nedaleko Budapešti Evropské hry olympijských nadějí – CEFTA.

Za KV Kondor se pod vedením trenéra Tomáše Vrtišky účastnila i posádka 2x dci ve složení Štefan Petr (Litoměřice) a Šimon Nagy (Brandýs). Posádka se nakonec umístila na skvělém 3. místě a zůstala tak za lodí Slovenska a Polska.

Celkově Česká Republika obsadila i díky naší zásluze 1. místo!

Více informací naleznete na svazových stránkách – http://www.veslo.cz/cesko-ziskalo-v-zavodu-olympijskych-nadeji-prvenstvi

IMG_20150605_093646 IMG_20150604_171320

Brněnská mezinárodní regata

Pondělí, Květen 18th, 2015

Ve dnech 16. a 17. května 2015 se na Brněnské přehradě pořádal prestižní závod Brněnská mezinárodní regata.

Mezi nejzajímavější výkony bezesporu patří skvělé (a velice těsné) 2. místo brandýské 4x- dci ve složení Novotný Matěj, Koloc Kryštof, Kulhánek Adam, Nagy Šimon.

Kompletní výsledky naleznete na zde.

 

Ústecká zatáčka

Pondělí, Květen 11th, 2015

Ve dnech 9 a 10. května se v Ústí nad Labem pořádal tradiční závod Ústecká zatáčka. Veslaři KV Kondor, samozřejmě nemohli chybět a jejich výsledky byly skvělé!

Výsledky:

  • 3. místo 2x jři Novák Tomáš, Kobera Lukáš (Brandýs + Lysá)
  • 2. místo 2x žkys Blažková Matrina, Bezděková Karolína
  • 1. místo 2x jky Blažková Tereza, Bezděková Michaela
  • 2. místo 1x dci Koloc Kryštof
  • 3. místo 4x+ žkys Cabrnochová, Dietlová, Bezděková, Blažková M.,  kormidelník Blažková T.
  • 3. místo 2x žcis Vondra Kryštof, Havránek Marek
  • 3. místo 2x dky Chmelová Barbora, Malovcová Nikola
  • 1. místo 2x dci Novotný Matěj, Koloc Kryštof
  • 1. místo 2x dci Štefan Petr, Nagy Šimon (Litoměřice + Brandýs)
  • 3. míst 2x dky Chmelová Barbora

Kompletní výsledky naleznete na stránkách Českého Veslařského Svazu – http://www.veslo.cz/44-rocnik-ustecke-zatacky0

MČR – dlouhé tratě ve veslování

Úterý, Duben 7th, 2015

Tuto sobotu se na start distančního závodu v Hoříně vydaly i naše posádky a rozhodně nezůstaly za konkurencí:

Skif dorostenci

  • 6. NAGY Šimon – 25:12,9
  • 18. KOLOC Kryštof – 25:54,6
  • 28. KULHÁNEK Adam – 26:32,8
  • 50. NOVOTNÝ Matěj – 28:30,3

2- juniorky

  • 8. BEZDĚKOVÁ Michaela, BLAŽKOVÁ Tereza – 28:18,0