Ohlédnutí za Čarodějnicemi

Poslední dubnový víkend tohoto roku nás čekal opravdu pestrý program. V sobotu 30.4. jsme se sešli na loděnici při čarodějnickém reji a zasoutěžili si v nejrůznější úkolech. Ti, co soutěž dokončili čekala odměna. Pro odvážlivce byl připraven závod na veslařském trenažeru trati 333m a jízda na našem Schoolu nebo na cestovní párovce s kormidelníkem v barvách Kondoru.

Ve zbytku odpoledne byla k dispozici dílnička, kde se zdobily perníčky a dělaly jiné kreativní činnosti a pro rodiče, ale i děti, byl k dispozici bar, opékání buřtů a jiné dobroty.

První Máj jsme bojovali v Praze o medaile. Na ,,Bohemce,,  si dojel pro vítězství dvojskif žákyň starších ve složení Markéta Burešová a Šarlota Vaněčková, dále dvojskif starších žáků ve složení Štěpán Klepiš a Matyáš Luštinec a nakonec Lukáš Hladík na skifu mladších žáků. Z dorostenců zabodoval dvojskif ve složení Tomáš Dřevo a Daniel Doležel. Úspěšné byly ale všechny posádky! Celé závody jsme si užili a příští týden se těšíme do Neratovic!