Příspěvky na rok 2017

13. Březen, 2017

S blížícím se koncem března všem členům připomínáme platbu příspěvků na rok 2017.

  • Mládež do 18 let – 3 600 Kč
  • Dospělí – 2 400 Kč

Jako variabilní symbol, prosím, uvádějte vždy rodné číslo. Číslo účtu 0423361369/0800 (Česká spořitelna)

Závazný termín platby je do 31.03.2017.

Jarní brigáda

13. Březen, 2017

V sobotu 25.03.2017 bude od 13. hodin probíhat na loděnici brigáda.

Práce je dost, kdo by se nemohl zúčastnit, klidně se dohodněte a můžete na loděnici s něčím pomoci i mimo brigádu.

Rozvrh prací zařizuje Jarda Bejbl, +420 602 390 987

 

Zimní soustředění 15.3.-19.3.2017

10. Únor, 2017

Jak je již zaneseno v Termínovce termín je: 16.-.19.3.2017, pro lepší organizaci jsme se rozhodli odjezd naplánovat už na středu 15.3. v 17:00.

Začínat tedy budeme ve středu 15.3 večeří a končit v neděli 19.3. obědem.

Strava je zajištěna 4x denně

ubytování:

Hotel Montanie

 

Soustředění bude zaměřené na běžky. Začátečníci nebojte se, vše naučíme 

Cena za pobyt a dopravu činí 2800kč

 

Prosím o účasti/neúčasti hlásit trenérům co nejdříve. Konečný počet zájemců budeme zasílat na ubytování v úterý 14.2.2017

Pozvánka na ples

1. Únor, 2017

Pozvánka ve formátu PDF

Fotbálek každé úterý od 19.00

1. Únor, 2017

Každé úterý od 19.00, probíhá v tělocvičně na brandýském gymnáziu fotbálek.

Výjimkou jsou vždy prázdniny, kdy je tělocvična uzavřena (například Jarní atd.)

Roudnický trojboj

2. Prosinec, 2016

Odjezd autobusu v 7:00 z autobusového nádraží v BRANDÝSE.

S sebou si přibalit oblečení jak do haly, tak na přespolní běh.

Závodníci, kteří pojedou:

Bezkočka Šimon
Burešová Markéta
Buzalka Vlado
Doležel Daniel
Dřevo Tomáš
Dvořák Tadeáš
Herman Šimon
Košková Karolína
Kotek Vladan
Krejza Marek
Mikeš Jakub
Neubergová Petra
Novotný Tobiáš
Pecha Jan
Pekař David
Picek Matěj
Schober Antonín
Syrůček Jakub
Špelina Jiří
Vošahlík Marek
Vošahlíková Barbora
Vrba František
Zajíčková Tereza
Svatoš Vojtěch

Termín plesu

14. Listopad, 2016

Blíží se nám plesová sezóna, a proto si prosím do svých diářů červeně zaneste datum 11. března 2017 – tradiční veslařský ples.

Nezapomeňte tuto sobotu od 13.00 na brigádu!

11. Listopad, 2016

Všem připomínáme, že tuto sobotu je brigáda od 13.00. Účast nutná!

Po brigádě bude gril a něco k pití.

Souhrnné informace k zimní přípravě ŽACTVA

13. Říjen, 2016

Tréninky

  • Pondělí ( 17.00-18.30) – Tělocvična
  • Úterý (16.00-18.00) Trenažery pro ročníky 2003,2004
  • Středa (17.00-18.30) Tělocvična
  • Čtvrtek (18.00-19.00) Bazén
  • Pátek (16.00-17.00) Běh (loděnice)

Tělocvičnu začínáme pondělkem 17.10.2016 a bazén od 3.11.2016

Tělocvična: Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem, Královická 668, 250 01 Brandýs n/L

mapa-telocvicna

Veslařské trenažery: Krajířské náměstí , Brandýs nad Labem

map-trenazeryBazén: Sportcentrum – Brandýs nad Labem, Kostelecká 1776, 250 01 Brandýs nad Labem

map-bazen

TERMÍNOVKA PRO ZIMU 2016-2017 – ŽACTVO

Lounský triatlon 19. 11. 2016 – všechny kategorie

Omluvenky akceptujeme do 6.11.2016

Roudnický trojboj 3. 12. 2016 – r.2003 a mladší

Omluvenky akceptujeme do 20.11.2016

Štětský čtyřboj 21. 1. 2017 – r. 2003 a mladší

Omluvenky akceptujeme do 7.1.2017

Ke konkrétním závodům budou bližší informace upřesněny. Jedná se o halové závody.

Pozor důležité – Testování žactva 2005-2001

7. Říjen, 2016

Testování žactva proběhne 13.10.2016 v Neratovicích.

Sraz: 14.50 vlakové nádraží Brandýs nad Labem nebo 16.00 Neratovice III. ZŠ Neratovice (hřiště)

Toto testování je VELICE DŮLEŽITÉ! V případě, že potřebujete omluvenku, prosím, nahlašte Martině.

Týká se to následujících veslařek a veslařů:

  • Vávrová Natálie
  • Buzalka Vladimír
  • Hermanová Tereza
  • Bezkočka Šimon
  • Dědeček František
  • Kotek Vladan
  • Pecha Jan
  • Krejza Marek
  • Syrůček Jakub
  • Mikeš Jakub
  • Procházka Jan
  • Zahálková Eliška
  • Veselý Matěj
  • Chmelová Hana
  • Verfel Ladislav
  • Tollingerová Eva
  • Košková Karolína
  • Drevová Beáta
  • Dlouhá Kateřina
  • Fialová Jana
  • Schober Antonín
  • Wizner Jakub
  • Picek Matěj
  • Hruška Kryštof
  • Kroužecký Matěj
  • Tereza Sálová
  • Moliš Pavel
  • Cabrnochová Anna
  • Vondra Kryštof
  • Havránek Marek
  • Chleboun Jakub